In Memoriam Tē Pē.

Tautas Partijas spožums un posts.

Autors: TR Notārs (kurš gan cits?)
Palaists: 10/07/2011, ORB.lv2011.gada 9.jūlijā, pēc ilgas un mokošas slimības, pamatojoties uz neskaitāmiem tuvinieku lūgumiem, ārstu konsīlijs ar 248 no 308 balsīm nolēma izbeigt pacientes ciešanas un atslēgt no mākslīgās dzīvības funkciju uzturēšanas sistēmas.Viņa piedzima tālajā 20.gadsimtā. Kaut kur uz beigām.

Viņas tēvs, vīrs ar grūtsirdīgu skatienu, skraju bārdu un stingriem principiem ļoti mīlēja Šo Valsti, tik ļoti, ka pašai Valstij pat daudz neko nejautājot, izmīlēja to pie katras izdevības, un izdevību netrūka. Ja Tēvs kādreiz pats nejutās stiprs mīlēšanā, viņam labprāt palīdzēja draugi, radi un domubiedri – visi tādi paši stingru principu cilvēki.

Daudzo mīlestības aktu rezultātā Šī Valsts, kas pati par to visu nebija īpašā sajūsmā, dzemdēja meitiņu peciņu – Tē Pē.

Tēvs bija starā par bērna lieliskajiem kampšanas refleksiem, taču māte, Šī Valsts, attiecās pret bērnu kā pret nevēlamas grūtniecības rezultātu. Tomēr tas netraucēja mazulītei jau no pirmajām dzīves dienām enerģiski zīst no mātes miesām ārā jebkādus resursus praktiski neierobežotā daudzumā.

Šī Valsts turpināja ne sevišķi mīlēt Tē Pē Tēvu, Tēvs ar kompāniju turpināja savā īpašajā veidā mīlēt Šo Valsti. Nepiedienīgas orģijas, skandāli un plūkšanās kļuva par mājas ikdienu. Kā jau bērniem, kas auguši tādā neveselīgā atmosfērā, Tē Pē bija smags raksturs un neglīti vaibsti, pie tam pastāvīgā pārēšanās izraisīja apjomīgu aptaukošanos un citas hroniskas kaites.

Pubertitātes vecumā Tē Pē centās par katru cenu iekarot arvien lielāku popularitāti. Katra cena allaž tika nočiepta no mātes, Šīs Valsts, plānā maciņa. Tomēr popularitāte ir gaistoša matērija – šodien tā ir, bet rīt ar tavu orandžo cekulu jau apkopējas tīra nočurājumus publiskajās tualetēs.

Vēloties uzlabot meitiņas peciņas sociālo statusu, Tēvs izplānoja aprēķina laulības ar itin kā solīdu mācītāja dēlu, kurš arī rādījās principu cilvēks. Cietu principu cilvēks. Jaunieši apprecējās. Taču izrādījās, ka puika tāds pļāpīgs plukata vien ir, pie tam vēl arī puņķu tapa un mikrocefāls. Publika nežēlīgi izsmēja jauno pāri un tad aizmirsa abus pavisam.

Nekrietnās publikas nonievāta un aizmirsta Tē Pē ieslīga dziļā depresijā un suicidālu vīziju piepildītos murgos. Arī hroniskais sifiliss, smadzeņu tūska un nemitīgi augošais caurums kabatā jo dienas jo negantāk pūta uz viņas dzīvības vārās liesmiņas. Liesmiņa drebēja raustījās, līdz kādu dienu...

Pārējo jūs jau zināt: Tauta aizbrauca uz Angliju, Partija nomira.

Dusi saldi, Tautas Partija!

Un nemosties!

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!