Linča tiesa Ogresgalā.

Meistara Ervīna versija par kādu izrēķināšanos

Autors: Meistars Ervīns
Palaists: 24/03/2011, ORB.lvMeistara Ervīna versija par šaušalīgajiem notikumiem, ko viņš mums pa pneimatisko pastu atsūtīja tieši no smalko enerģiju plāna, kur šis galantais kungs pastāvīgi rezidē.


Kādas vējainas marta dienas pievakarē Ogresgala mežu ar neregulāriem intervāliem satricināja šausminoši kliedzieni. Tas absolūti nebija tipiski mierīgajam ciematiņam, kurā visi cits citu pazina un tādēļ arī mīlēja kā tuvus radiniekus. Varbūt pat pārāk tuvus, jo dzimstības stabiņš Ogresgala pagasta pārvaldītājas pašrocīgi izveidotajā MS Excel diagrammā nebija mainījies kopš 2004.gada. Bet tā kā arī tie dati balstījās uz pagasta sekretāres it kā redzētajiem "mazajiem pēdu nospiedumiem" pieturā, tad Ogresgala vadība īpaši neuzprasījās dalīties informācijā ar medijiem vai citām ieinteresētajām pusēm.


Atgriežoties pie kliedzieniem... Ogresgala majestātiskajos mežos - vietā, kur dzimst epiteti un pat dzīvnieku acīs pavīd dvēseliska dzīvesziņa - neartikulēti kliedza Pāvels, kas konkrētajā mirklī jutās kā Jēzus no filmas "Kristus ciešanas".


"Mums vajag nātres, bļaģ, NĀTRES!!!!" kā apsēsts ķērca viens no Pāvela ciešanu radītājiem. Tas gan nebija kāds stilīgs romietis ar spīdīgu bruņucepuri un visādiem tur ādas pričendāļiem kā tajā filmā, bet gan viens no Lauberes un Lēdmanes pagastu ātrās reaģēšanas vienības vīriem - Ojārs - vīrs kā ozols. Tikai ne intelekta ziņā.


"Ojār, bļa, tu debīls esi? Kur tu martā nātres rausi? LOHS bļa!" ierunājās operācijas acīmredzamais organizētājs un garīgais līderis. Viņš stāvēja nedaudz atstatus un vēroja linča tiesas eksekūciju, ko bija soli pa solim plānojis apmēram nedēļu. "Varētu domāt, ka TU esi in-va-līds!" viņš pa zilbēm izrunāja pēdējo vārdu un tad labpatikā atkārtoti pievērsās Pāvela netīrajai sejai. Ingmārs par 3.grupas invalīdu kļuva jaunībā, iekuļoties nepatīkamā incidentā ar govi, kas viņam pirms tam ļoti patika un kurai Ingmārs arī patika, bet nu ne jau tik ļoti. Pēdējā laikā viņš nodevās kriminālromānu rakstīšanai par iedvesmas avotu gandrīz nepamanāmi ņemot vācu seriālu "Kobra".


"OK, komanda, trešā fāze!" Teica Ingmārs, paņemdams rokās knaibles. Abas iepriekšējās fāzes, kuru laikā Pāvels tika piesiets pie koka ar galvā uzmauktu Maximas maisiņu, nebija diezko veiksmīgas, jo ne tikai neizcēlās ar īpašu oriģinalitāti, bet arī tika vāji izpildītas, jo Ēriks pa ceļam bija saelpojies gaisa atsvaidzinātāju. Ēriks Lēdmanē strādāja gadījumu darbus, bet dienas lielāko daļu pavadīja flirtējot ar ciema sieviešu kārtas pārstāvēm, jo viņam kopš 1983. gada bija stilīgas ūsas un tonētas brilles, kas visticamāk piešķīra Ērikam viņa neatkārtojamo šarmu.


Macintosh Plus Pie darba ķērās ceturtais taisnības cīnītājs - Raitis. Viņš bija puisis pašos spēka gados, kurš piedalījās neoficiālā pētījumā par 7 % alus ietekmi uz cilvēka veselību. Raitis paķēra knaibles un šausminoši monotonā balsī noteica: "Vai nu tu tagad pasaki, kur ir Ingmāra Mac Plus, vai arī paliksi bez pirkstiem!" Pāvels neredzēja, kā Ingmārs piemiedz Raitim ar aci, tā apliecinot 2h iestudētā teksta teju perfekto inscenējumu.

Pāvels sāka šņukstēt: "Eu nu, veči, es neesmu ņēmis nekādu datoru! Čista. Es tajā dienā vispār biju Ogrē pēc sāls un sērkociņiem!"


"HA HA HAAA, tā nu mēs tev ticēsim, maita!" strauji elpojot, ar aizrautīgu degsmi atcirta Ingmārs. "Vai varbūt tu būtu ar mieru, ka policija pārbauda tavu DNK??" vienu no saviem galvenajiem trumpjiem atklāja operācijas smadzenes. Pāvels par DNK bija dzirdējis no sava otrā mīļākā seriāla CSI Miami, ko skatījās dublētu krievu valodā, un zināja, ka ir iedzīts stūrī. Tomēr Ogresgala slavenais spīts ņēma virsroku un viņš palika pie sava. Ingmārs mazliet sapūcējās, bet pēc mirkļa viltīgi pasmaidīja. "Ērik, atnes lāpstu!" viņš uzmeta skatienu Ērikam, kas dungoja kādu dueta "Sandra" hītu. "Klausos, Ingmār!" viņš bruņnieciski atbildēja un aizkātoja līdz Ojāra Honda Civic, kur ar trešo mēģinājumu atvēra bagāžnieku, kurā glabājās lāpsta un citi saimniecībā noderīgi štrunti, piemēram, kāpostu ēvele un trijdeksnis.


Ingmārs ar lāpstu nedaudz iedunkāja Pāvelu un, atdarinot to džeku no "Kapeņu stāstiņiem", spocīgi izdvesa: "Tev ir 2 izvēles - vai nu pasaki, kur ir mana skaitļoj... aaa, mans kompjūters, vai arī tu raksi sev kapu, un mēs tev nemetīsim dzeramnaudu, LOL!" Pāvela mērs bija pilns; arī viņa pulsu varēja redzēt un dzirdēt no 5 m attāluma. Varētu pat teikt, ka viņš emocionāli sabruka. "Jā... Jā, es to izdarīju, bļe, piedod. Es nezināju, ko daru. Pizģec. Es tur pavisam nejauši ieinstalēju Internet Explorer 2.0. Lūdzu atlaid mani!!!"
"Sauc mani par meistaru!" ekstāzē staroja Ingmārs.


"Meistar, atlaid mani!!" mazliet neizpratnē nomurmināja Pāvels.


Iestājās neveikls klusuma brīdis. Pirmais, protams, savācās Ingmārs, kurš izkomandēja pārējos, lai tie atsietu Pāvelu un sāktu sildīt mašīnas dzinēju. "Tā lai rīt mans kompjūters būtu man uz galda!" piekodināja Ingmārs. "Tu taču zini, kur es dzīvoju?" viņš vēl promejot pajautāja. Pāvels enerģiski pamāja ar galvu un noskatījās, kā viņa pāridarītāji pazūd skatam.


11. martā Pāvels ieradās policijas iecirknī, lai sniegtu liecības pret varmākām...

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!