Latvijas vēlētājam

TR Notāra uzruna pirms ārkārtas vēlēšanām

Autors: TR Notārs (kurš gan cits?)
Palaists: 11/09/2011, ORB.lvLatvijas vēlētāj! Šonedēļ Tu atkal dosies pie vēžu šķirošanas līnijas, lai no kulītēm vilktu ārā gardos posmkājus, izvēlētos 100 treknākos un mestu lielajā katlā.

Ja Tu domā, ka es grasos Tevi pamācīt vēžu šķirošanā vai iebikstīt, kurās kulēs meklējami gaļīgākie, Tu maldies. Tieši otrādi - es teikšu, Tu esi pietiekami pieredzējis un gudrs vēžotājs, lai pats spētu risināt savas kulinārās dilemmas.

Tādēļ, Latvijas vēlētāj, vēlos vien dalīties dažās vienkāršās atziņās:

Tu neesi aita. Ja kādam aunam visur rēgojas aitas, tā ir viņa paša –auna - personīgā intīmā sāpe. Parādi tādam aunam ceļu pie tuvākā veterināra-seksopatologa! Vai miesnieka. Derēs abi.

Tava dzimtene nav muļķu zeme. Ja kāds apskretis Bazilio vēlas vispārināt savas mentālās problēmas uz pārējiem līdzcilvēkiem, tas liecina vienīgi par šī muļķa nožēlojamo psihofizioloģisko stāvokli. Arī viņam noderēs ārsts. Veterinārs būs gana labs. Taču var izrādīties, ka galdnieks palīdz labāk.

Varbūt kāds ironiski norādīs uz atsevišķām Tavas diētas īpatnībām, piemēram, reņģēm, sēnēm vai tautiešiem. Neļauj sevi čakarēt! Tu neesi kanibāls, bet zivis ir vērtīgs olbaltumu, vitamīnu un neaizstājamu taukskābju avots. Sēnes – nu, tā ir tradīcija. Tāpat kā dziedāšana un staigāšana pastalās. Ja Tu to vari atļauties, lepojies ar to un nevis ar smalku klōzīti, attīstītiem kampšanas refleksiem un augstprātīgi uzpūstiem hemoroīdu mezgliem!

Un beidzot: Tu neesi pūlis, Tu neesi pingvīns. Tu neesi lopiņš aizgaldā. Tev nav vajadzīgs saimnieks, kas Tevi baro, aprūpē un beigās apēd. Tev nav vajadzīgs gans, kas smīkņājot bārdā diktē, kad Tev sarauties, kad izstiepties un kad izlaist garu. Tu pats vari uzņemties atbildību, parūpēties par savu dzīvi, sakārtot durvju priekšu un izgāzt huligānam redeli.

Jo Tu neesi viens. Tevis ir vairāk par miljonu. Protams, Tu neesi nekāds ģēnijs, Tu bieži kļūdies, Tev patīk mīdīt grābekli, Tu tici glaimiem un dejojošo kretīnu solījumiem... Bet tomēr Tu neesi tikai minerālmēsls resnā onkuļa puķu dobē. Tu esi cilvēks!

Ja kāds apgalvo pretējo, neiesaisties diskusijā, vienkārši iesper viņam pa ļumekli, kas piestiprināts zem mugurkaula! Stipri iesper - tā, lai zarnas saskrien rīklē un neļauj vairs dumjiem vārdiem ārā nākt!

Tas nu arī viss. Vēl tikai atgādināšu vienu vispārzināmu faktu: vienalga kādu vēzi liec katlā, labi pavārījies tas kļūst sarkans. To atceries!

TR Notārs.

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!