Tad savāciet savu uzturēšanās atļauju!

Miša Mudornovs vēršas pie LR iekšlietu ministra.

Autors: TR Notārs (kurš gan cits?)
Palaists: 10/04/2014, Blogger.comSveicināts, ASV Valsts Departamenta dienesta kājslauķi!

Vēršos pie tevis (un šajā vēstulē apzināti nelietoju daudzskaitli, demonstrējot nievājošu attieksmi, skaidru kā rozā pumpas uz tavas Krimas sauli nebaudījušās baltieša pakaļas) manas Latvijas uzturēšanās atļaujas iespējamās anulēšanas sakarā.

Vēlos, lai tu zini manu viedokli – man nerūp!

Tavai zināšanai: reiz, nespēdams izdomāt neko smieklīgu, es vienkārši apēdu savu piecu gadu ASV vīzu, kura gan tuvojās beigām.

Kopš tā laika mani nomoka gremošanas traucējumi, žults dedzina rīkli un mati organizētās kolonās pamet galvu - gluži kā darba ļaudis Sarkano laukumu pēc 1.maija demonstrācijas, kur viņi lielajai priekšniecībai demonstrē mazās priekšniecības izsniegtos plakātus un pa blatu dabūtās importa lupatas – viens otram. Tā vīza izrādījās īsts indes pūslis. Būtu zinājis, nebūtu ēdis. Nu mēģinu staigāt uz rokām pa skatuvi, viens tautas dziednieks teica, ka tas līdzēšot. Pret žulti nelīdz. No otras puses – lieliski aizpilda laiku manos koncertos. Un koncertā laiks ir nauda. Bet ne par to ir runa.

Svarīgi saprast, ka tajā dienā es pārstāju būt parasts jokdaris, jo manī piedzima dižs politiķis. Jā, jā! Man vienmēr ir skaudusi kolēģa Žirinovska popularitāte un ietekme. Būt galma ākstam ir liela laime; pēc taisnības šī loma pienācās man, un es cerēju pārredzamā laikaposmā pie tās tikt.

Neizdevās. Nu – Dievs ar to! Dzīvokli elitārajā „činavnieku mājā” tomēr izsitu.

Un Žiriks ir pārāks. Kā nekā – jurists, jurists dēls, dzimis kā Eidelšteins – tu saproti, kādas priekšrocības tas sniedz; kamēr es tikai neizdevies padomju inženieris, Mudornovs dzimstot, ne mazāk Mudornovs tagad un mirdams noteikti būšu Mudornovs vēl lielākā mērā, ja līdz savai nāvei vispār novilkšu.

Tu jau zini: tieši mēs, padomju inženieri, panācām PSRS  neglābjamo tehnisko atpalicību no stulbajiem amerikāņiem.

To liec aiz auss – mēs varam visu! Izņemot varbūt vienīgi tehnisko jaunradi. Toties mēs zinām 101 veidu, kā lieliski pavadīt nejauko dienas daļu no 8:00 līdz 17:00. Piemēram es - sacerēju smieklīgus skečus. Tas nekas, ka pārsvarā vecu anekdošu pārstāstus vai citiem nozagtus tekstus, taču visiem patika, kā es tos izklāstu. Un, ja tu vēlies man pārmest plaģiātismu, es tev atgādināšu – visa padomju tehnika, ieskaitot kodolieročus, pārsvarā sastāvēja no zagta vai nolaupīta intelektuālā īpašuma, jo, kā jau nupat minēju: mēs, inženieri, bijām aizņemti ar svarīgākām lietām par tehnisko jaunradi, un zagšana ir mūsu kultūrvēsturiskais mantojums gluži kā jūsu toksiskās šprotes, kordziedāšana un muļķīgais viedoklis, ka labklājība sasniedzama strādājot.

Tas nu tā. Ne tev, nedz stulbajiem amerikāņiem to nesaprast.

Jums vispār maz par ko ir nojēga. Vajag piemērus? Lūdzu: tie bija tieši padomju inženieri, kas iemācīja ēģiptiešiem būvēt piramīdas un tikai pēc tam parādījās tetrapakas un trīsstūrainie „Lipton” tējas maisiņi. Nu? Kurš tagad ir muļķa lomā?

Gribi vēl? Padomju inženieri ierādīja senajiem grieķiem filozofiju, ģeometriju un teātra mākslu. Tieši tādēļ ne tev, nedz taviem amerikāņu saimniekiem nevajadzētu apšaubīt mūsu ieskatus par pareizu pasaules iekārtojumu un grafiskajiem vingrinājumiem kontūrkartēs; un, kad mēs izbrīnā atplestām Bārbijas acīm apgalvojam, ka nekā nezinām par zaļajiem cilvēciņiem Krimā, jums ir jātic, jo tā paģēr Staņislavska metode.

Par Krimu. No sākta gala tur ir dzīvojuši padomju inženieri. Viņi to iekārtoja un nosauca par Hiperboreju. Viņi iekārtoja mūsu planētu un, ja ne vispasaules juristu sazvērestība un stulbo amerikāņu aviācija, šodien pasaule būtu daudz labāka - padomju inženieru pārvaldīta vieta. Bet vismaz Krima pienākas mums. Nemaz nerunājot par kosmosu, jauno Hiperboreju, ko nemākulīgie amerikāņi piesārņojuši ar neskaitāmām atbaidošām grabažām.

Tā, lūk!

Tu, Kozlovski, nēsājot godīga padomju inženiera uzvārdu, dari tam kaunu, kad atbalsti neliešu soļošanu Rīgas ielās – to neliešu, kas atbildīgi par 200 000 juristu nāvi fašistu okupētajā Latvijas PSR un līdzatbildīgi vēl miljoniem citu juristu nāvēs, pie tam šis skaitlis gadu no gada pieaug turpat vai ģeometriskā progresijā.

Kas jūs tur vispār esat? Da nekas! Saujiņa Briseles kājslauķu. Ja ne varonīgie padomju inženieri, jūs vēl tagad ēstu savu bekonu ar sviestu. Mēs jums atklājām ceļu uz progresu. Padomā, vai bez mums jūs prastu graudus pārvērst augstvērtīgā etanola šķīdumā? Kur nu! Jūs pat nezinātu, ko ar to iesākt. Un kas jums iemācīja 101 veidu, kā lieliski pavadīt nejauko dienas daļu no 8:00 līdz 17:00? Un kā dabūt importa lupatas, ar ko dižoties 1.maija demonstrācijās? Ne jau tie garīgi nespējīgie hamburgeru rijēji! Nē – tie bijām mēs - Padomju inženieri!

Bet tagad tu domā, ka mani satrauks uzturēšanās atļaujas anulēšana? Hā! Tava valsts ir pilnīgs nekas, un vai, tavuprāt, man ir nepieciešama uzturēšanās atļauja nekurienē? Īpaši pēc tam, kad es personīgi tur esmu iedibinājis Jūrmalas tingeltangeli un atvēris bibliotēku, kur katrs fašists var palasīties par padomju inženieru nenoliedzamo pārākumu pār visiem pārējiem.

Es smiedamies nospļaujos. Un tas nekas, ka pūš pretvējš. Notīrīšu pieri un spļaušu atkal, kā mēs to paaudžu paaudzēs esam darījuši.

Jo es esmu godīgs un lepns padomju inženieris.


Miša Mudornovs.

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!