Oda brīnišķīgajam prātam.

Кантора пишет

Autors: TR Notārs (kurš gan cits?)
Palaists: 26/04/2010, ORB.lv„...ir pietiekami daudz dokumentu, kuri Latvijas valstī ir pieņemti, bet kas ir rakstīti citās valstīs un citu valstu galvaspilsētās vai lidostās.”

„Astoņu stundu darba diena nepastāv ne Valsts kancelejā, ne valsts pārvaldē, ne starptautiskajos projektos. Tas ir tāds diennakts režīms.”

© Baiba Pētersone.
Valsts kancelejas direktores vietniece
valsts pārvaldes attīstības un politikas koordinācijas lietās.

***

Paldies Tev, Baiba! Nu mēs zinām, ka mūsu tagadne un nākotnes aprises top uz poda malas kaut kur Stenstedā vai Kopenhāgenā, bet varbūt arī Kualalumpurā un Šarmelšeihā pa vidu starp Tavām ļoti svarīgajām darīšanām, biznesa pusdienām, rautiem un „ekspertu” sanāksmēm eksotisku pludmaļu svelmainajā saulē.

Neklausies skauģu balsīs! Gribētu es redzēt, kā viņi paši pēc visām šīm bezgalīgajām dienām svešumā, pēc izdzertajiem alkohola dekalitriem, pievemtajiem pieczvaigžņu viesnīcu numuriem, austeru pārēšanās caurejām un apdullinošas cepšanās saulē būtu spējīgi kaut desmito daļu Tava titāniskā darba padarīt.

Tava atbildība ir liela, jo direktorēt valsts pārvaldes attīstības un politikas koordināciju nav joka lieta. Jo grūtāk to darīt, sēžot kādā no daudzajiem Londonas pabiem, kur galanti džentelmeņi pievakarē cilā tēvutēvu alus kausus, dzied par pagājušo britu varenību jūrās un futbola laukumos, domu bagātīgi ilustrējot ar urīna šaltīm uz sienām, galdiem, krēsliem, lēdijām, citiem džentelmeņiem un Latvijas valsts pārvaldes strukturālās reformas tēzēm.

Es apbrīnoju Tavu patriotismu, jo būdama pasaules līmeņa valsts pārvaldes optimizēšanas eksperte, kuras brīnišķais prāts un unikālā pieredze ir uz izķeršanu kā pasaules vareno tā arī Rivjēras kūrortu alfonsu vidū, Tu atlicini laiku, spēkus un uzmanību grēcīgās tēvzemes necilo problēmu risināšanai.

Es noliecu galvu Tavu darba spēju priekšā. Nav daudz cilvēku uz planētas, kas spētu gadiem ilgi strādāt divdesmit četru stundu režīmā. Pirms Tevis to spēja vienīgi Emsis, bet diemžēl iekšēji salūza, kad tieši Saeimas namā pazaudēja savu traktora naudu un pārvērtās par runča Maizīša rotaļu peli. Tagad, Baiba, Tu mums esi palikusi viena tāda – īsta vilcēja un darītāja, jo enerģiskais Šlesers velk ne tur un dara ne to, bet viedais Šķēle kļuvis vecs un sačākstējis.

Tādēļ es lūdzu Tevi: Nepamet mūs! Neklausies skauģu un lētu žurnālistu tērgāšanā. Tu esi vajadzīga tautai. Lūdzu!

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!